Pobyt już od 119
Sale konferencyjne

Sale konferencyjne

Hotel Novum*** posiada rozbudowane zaplecze konferencyjne w postaci trzech dużych sal o powierzchni od 140 do 190m2. System ścian przesuwnych zastosowany w salach konferencyjnych pozwala na organizację szkoleń zarówno w mniejszych grupach jak również maksymalnie dla 300 osób.

Dowiedz się więcej »
Restauracja i Bar

Restauracja i Lobby Bar

Hotelowa Restauracja serwuje dla gości potrawy kuchni polskiej oraz włoskiej. W Lobby Barze oprócz bogatej karty alkoholi mogą Państwo znaleźć pyszne amerykańskie przekąski.

Dowiedz się więcej »
Pokoje

Pokoje

Hotel Novum*** posiada 110 miejsc noclegowych w pokojach jedno, dwuosobowych oraz w pokojach typu Studio. Każdy z wygodnie urządzonych pokoi posiada dostęp do bezpłatnego internetu WiFi.

Dowiedz się więcej »
Zobacz więcej »

Trening EMS

NA CZYM POLEGA TECHNOLOGIA "EMS"?

EMS (Electrical Muscle Stimulation) to elektrostymulacja mięśni podczas wysiłku fizycznego. Główna zasada działania tej metody jest zbliżona do tego, z czym mózg musi poradzić sobie podczas normalnego ruchu. Nasza naturalna „jednostka sterująca” wysyła impulsy elektryczne pobudzające mięśnie do pracy, dzięki czemu możliwy jest ich skurcz. Podczas treningu personalnego wspomaganego metodą EMS maszyna Miha Bodytec „wzmacnia” działanie mózgu, wysyłając dodatkowe impulsy. W trakcie specjalnych ćwiczeń wykonywanych pod okiem trenera personalnego docierają one do mięśni głębokich (stabilizujących), zmuszając je do skurczu, co bez użycia technologii EMS jest bardzo trudne do osiągnięcia. Trening personalny z użyciem tej metody to doświadczenie nieporównywalne z żadną inna metodą treningową.


JAK WYGLĄDA TRENING 20 minut?

Do ćwiczeń należy założyć specjalny strój. Na ten strój ubiera się kamizelkę zawierającą elektrody pobudzające mięśnie impulsami elektrycznymi. Kamizelka podłączona jest do maszyny Miha Bodytec. Dla wzmocnienia efektów, połączone z kamizelką opaski zakłada się na biodra, ramiona i uda. 

Kontakt: Maciej Stacharczyk tel.: +48 791 255 114

Powrót
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij