Pobyt już od 119
Sale konferencyjne

Sale konferencyjne

Hotel Novum*** posiada rozbudowane zaplecze konferencyjne w postaci trzech dużych sal o powierzchni od 140 do 190m2. System ścian przesuwnych zastosowany w salach konferencyjnych pozwala na organizację szkoleń zarówno w mniejszych grupach jak również maksymalnie dla 300 osób.

Dowiedz się więcej »
Restauracja i Bar

Restauracja i Lobby Bar

Hotelowa Restauracja serwuje dla gości potrawy kuchni polskiej oraz włoskiej. W Lobby Barze oprócz bogatej karty alkoholi mogą Państwo znaleźć pyszne amerykańskie przekąski.

Dowiedz się więcej »
Pokoje

Pokoje

Hotel Novum*** posiada 110 miejsc noclegowych w pokojach jedno, dwuosobowych oraz w pokojach typu Studio. Każdy z wygodnie urządzonych pokoi posiada dostęp do bezpłatnego internetu WiFi.

Dowiedz się więcej »

Pokoje

Hotel Novum*** dysponuje 53 pokojami w następującej konfiguracji:

  • 2 pokoje jednoosobowe w tym 1 przystosowany dla osoby niepełnosprawnej
  • 44 pokoje dwuosobowe
  • 7 pokoi typu Studio

Każdy z pokoi posiada:

  • Łazienkę z prysznicem i suszarką
  • TV-Sat
  • Telefon
  • Bezpłatny dostęp do Internetu (WiFi i Wlan)
Pokój Jednoosobowy

Pokój Jednoosobowy

Pokój jednoosobowy w Hotelu Novum to zwykle pokoje typu TWIN do pojedynczego wykorzystania. Zlokalizowane są na II i III piętrze. Każdy pokój  składa się z sypialni  posiadającej dwa łóżka (90/200) i łazienki z prysznicem. Pokoje hotelowe posiadają bezpłatny dostęp do Internetu WiFi.

od 129

pokój / noc

Sprawdź
Pokój Dwuosobowy

Pokój Dwuosobowy

Hotel Novum dysponuje 34 pokojami typu TWIN zlokalizowanych na II i III piętrze. Każdy pokój składa się z sypialni i łazienki z prysznicem. Pokoje hotelowe posiadają bezpłatny dostęp do Internetu WiFi.

od 169

pokój / noc

Sprawdź
Pokój Dwuosobowy Comfort

Pokój Dwuosobowy Comfort

Hotel Novum dysponuje 10 pokojami typu Comfort zlokalizowanych na III piętrze. Każdy pokój składa się z sypialni i łazienki z prysznicem. Pokoje hotelowe posiadają bezpłatny dostęp do Internetu WiFi.

od 179

pokój / noc

Sprawdź
Pokój Studio

Pokój Studio

Hotel Novum*** posiada w swojej ofercie 7 pokoi typu Studio. Każdy z pokoi posiada część wypoczynkową z rozkładaną kanapą oraz oddzielną sypialnię z podwójnym łóżkiem. Pokoje hotelowe posiadają bezpłatny dostęp do Internetu WiFi.

od 239

pokój / noc

Sprawdź
Pokój Studio dla 3 osób

Pokój Studio dla 3 osób

Hotel Novum*** posiada w swojej ofercie pokoje typu Studio dla 3 osób. Każdy z pokoi posiada część wypoczynkową z rozkładaną kanapą oraz oddzielną sypialnię z dwoma pojedynczymi łóżkami. Pokoje hotelowe posiadają bezpłatny dostęp do Internetu WiFi.

od 279

pokój / noc

Sprawdź
Apartament rodzinny typu Studio

Apartament rodzinny typu Studio

Hotel Novum*** posiada w swojej ofercie pokoje typu Studio dla rodzin z dziećmi (2+2). Każdy z pokoi posiada część wypoczynkową z rozkładaną kanapą oraz oddzielną sypialnię z duzym łózkiem małżeńskim. Pokoje hotelowe posiadają bezpłatny dostęp do Internetu WiFi.

od 279

pokój / noc

Sprawdź
Powrót
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij