Pobyt już od

222

Sale konferencyjne

Sale konferencyjne

Hotel Novum*** posiada rozbudowane zaplecze konferencyjne w postaci trzech dużych sal o powierzchni od 140 do 190m2. System ścian przesuwnych zastosowany w salach konferencyjnych pozwala na organizację szkoleń zarówno w mniejszych grupach jak również maksymalnie dla 300 osób.

Dowiedz się więcej »
Restauracja i Bar

Restauracja i Lobby Bar

Hotelowa Restauracja serwuje dla gości potrawy kuchni polskiej oraz włoskiej. W Lobby Barze oprócz bogatej karty alkoholi mogą Państwo znaleźć pyszne amerykańskie przekąski.

Dowiedz się więcej »
Pokoje

Pokoje

Hotel Novum*** posiada 110 miejsc noclegowych w pokojach jedno, dwuosobowych oraz w pokojach typu Studio. Każdy z wygodnie urządzonych pokoi posiada dostęp do bezpłatnego internetu WiFi.

Dowiedz się więcej »
 • Pokoje hotelowe

  Pokoje hotelowe

  od 222
  Pokoje hotelowe
  od 222
  Dowiedz się więcej »
  Rezerwuj Online
Zobacz więcej »

Konferencje

Hotel Novum*** posiada trzy przestronne sale konferencyjne o łącznej powierzchni 430m2. Dzięki systemowi ścian przesuwnych istnieje możliwość organizacji kameralnych szkoleń jak również konferencji do 300 osób. Wszystkie sale konferencyjne są klimatyzowane oraz posiadają dostęp do bezprzewodowego Internetu. Każda z sal posiada indywidualne nagłośnienie oraz jest wyposażona w rzutnik i ekran.

Hotel zapewnia kompleksową obsługę multimedialną oraz aranżację Sali przy realizacji każdego szkolenia czy konferencji. Ponadto nasi pracownicy będą Państwa wspierać swoim doświadczeniem i wiedzą gromadzoną przez wiele lat przy realizacji kolejnych kongresów, konferencji i szkoleń.

Zapytania prosimy kierować na adres emailowy: konferencje@hotelnovum.pl

Numer telefonu do Recepcji Hotelowej: +48 12 279 89 00

Sale konferencyjne

  Sala nr 1 Sala nr 2 Sala nr 1+2 Sala nr 4
Podkowa
50 50 - 40
Szkolny
48 70 120 50
Kinowo
110 170 300 130
Bankietowy (okrągłe stoły)
90 120 120 70

 

Powrót
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij