Pobyt już od

222

Sale konferencyjne

Sale konferencyjne

Hotel Novum*** posiada rozbudowane zaplecze konferencyjne w postaci trzech dużych sal o powierzchni od 140 do 190m2. System ścian przesuwnych zastosowany w salach konferencyjnych pozwala na organizację szkoleń zarówno w mniejszych grupach jak również maksymalnie dla 300 osób.

Dowiedz się więcej »
Restauracja i Bar

Restauracja i Lobby Bar

Hotelowa Restauracja serwuje dla gości potrawy kuchni polskiej oraz włoskiej. W Lobby Barze oprócz bogatej karty alkoholi mogą Państwo znaleźć pyszne amerykańskie przekąski.

Dowiedz się więcej »
Pokoje

Pokoje

Hotel Novum*** posiada 110 miejsc noclegowych w pokojach jedno, dwuosobowych oraz w pokojach typu Studio. Każdy z wygodnie urządzonych pokoi posiada dostęp do bezpłatnego internetu WiFi.

Dowiedz się więcej »
 • Pokoje hotelowe

  Pokoje hotelowe

  od 222
  Pokoje hotelowe
  od 222
  Dowiedz się więcej »
  Rezerwuj Online
Zobacz więcej »

Regulamin Salon & SPA

REGULAMIN SPA

 

SZANOWNI GOŚCIE

1. Salon &  SPA Hotelu Novum czynne jest od poniedziałku do soboty w godzinach:
Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 20:00

Sobota: 08:00 - 16:00

Niedziela oraz Święta: Nieczynne

Recepcja SPA jest czynna:

Poniedziałek - Sobota: 13:00 - 21:00

Niedziela oraz Święta: Nieczynne

W celu zakupu zaproszeń lub umówienia wizyty zapraszamy w w/w godzinach

Sauny są czynne:

Poniedziałek - Piątek: 16:00 - 21:00

Sobota: 16:00 - 21:00

Niedziela oraz Święta: Nieczynne

Siłownia jest czynna:

Poniedziałek - Czwartek: 13:00 - 21:00

Piątek - 14:00 - 21:00

Sobota: 14:00 - 21:00

Niedziela oraz Święta: Nieczynne

2. SPA jest strefą ciszy i relaksu. Dla zapewnienia Państwu pełnego komfortu zabrania się używania własnych odbiorników MP3 MP4 i tym podobnych, aparatów fotograficznych i telefonów komórkowych. Na terenie SPA obowiązuje cisza. Obsługa SPA ma prawo, bez zwrotu poniesionych kosztów, wyprosić osoby, które w jakikolwiek sposób wpływają na dyskomfort innych Gości. Jednocześnie Salon & SPA Hotel Novum nie ponosi odpowiedzialności za zdjęcia zrobione i udostępnione w sieci przez osoby postronne i niezwiązane z obiektem.

3. Na terenie SPA obowiązuje zakaz:

a) palenia tytoniu
b) spożywania alkoholu
c) wnoszenia opakowań szklanych oraz żucia gumy.

4. Ze SPA nie mogą korzystać osoby:

a) których stan wskazuje na spożycie alkoholu lub innych środków odurzających,
b) z otwartymi ranami i stanami zapalnymi skóry,
c) z oznakami chorób stwarzających niebezpieczeństwo
d) których zachowanie stanowi zagrożenie dla innych Gości i obsługi SPA,
e) których stan higieny odbiega od ogólnie przyjętych norm.

5. W celu zwiększenia efektywności zabiegów zalecamy poinformować obsługę przed zabiegiem o:

a) zażywanych lekach,
b) przebytych chorobach,
c) ewentualnych przeciwwskazaniach

6. Dzieci poniżej 16 roku życia mogą przebywać na terenie SPA wyłącznie w towarzystwie osoby dorosłej. Osoby korzystające z zabiegów powinny mieć ukończone 16 lat lub pisemną zgodę opiekuna prawnego. Z masaży mogą korzystać jedynie osoby pełnoletnie.

7. Wszystkie cenne rzeczy należy pozostawić w depozycie w Recepcji Hotelu. Obsługa nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szafkach lub innych miejscach na terenie SPA.

8. Prosimy o przybycie do SPA na 15 minut przed planowanym zabiegiem w celu wypełnienia Karty Konsultacyjnej. W przypadku spóźnienia, jego czas zostaje odliczony od łącznego czasu zabiegu. W przypadku spóźnienia się Gościa powyżej 15 minut i nie poinformowania obsługi o tym fakcie, obsługa SPA zastrzega sobie prawo anulowania rezerwacji i obciążenia rachunku Gościa pełnym kosztem usługi.

9. Istnieje możliwość bezkosztowego anulowania rezerwacji zabiegu najpóźniej 24 godziny przed planowanym terminem.

10. Zaplanowane/zarezerwowane zabiegi w Salon & SPA Hotelu Novum winny być każdorazowo opłacone bezpośrednio przed zabiegiem na Recepcji Głównej Hotelu Novum.

11. Opłacenie wstępu do Strefy Salon & SPA Hotelu Novum i/lub zakup innych usług z oferty jest równoznaczny z wypełnieniem Karty Konsultacyjnej, udostępnieniem danych kontaktowych (nr telefonu, e-mail) oraz złożeniem przez Gościa oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez Salon & SPA Hotelu Novum. Gość jest zobowiązany do pisemnego oświadczenia, zawartego w Karcie Konsultacyjnej, że zapoznał się i akceptuje warunki niniejszego Regulaminu oraz regulaminów poszczególnych pomieszczeń w strefie SPA.

12. Przed skorzystaniem z usług Salon & SPA Hotelu Novum należy przebrać się w kabinach przebieralni i pozostawić rzeczy osobiste w przeznaczonych do tego szafkach. Za zgubienie lub zniszczenie kluczyka do szafki obsługa pobiera opłatę w wysokości 100 zł.

13. Przed wejściem na Siłownię obowiązuje zmiana obuwia na sportowe o czystej podeszwie, przeznaczonego wyłącznie do poruszania się po podłożu wewnątrz budynku.

14. Przed wejściem do Strefy Saun obowiązuje zmiana obuwia w przebieralni na zastępcze (typu klapki). Należy starannie umyć całe ciało pod natryskami.

15. W Siłowni i w Strefie Saun Goście są zobowiązani do korzystania z ręczników. W przypadku ich braku, w Recepcji SPA istnieje możliwość odpłatnego ich wypożyczenia.

16. Do Saun i Łaźni Parowej należy wchodzić w ręcznikach lub szlafrokach osłaniających strefy intymne. Są one użyczane tylko Gościom hotelowym, korzystających z zabiegów pielęgnacji ciała. Pozostali Goście mogą odpłatnie wypożyczyć szlafrok w Recepcji SPA.

17. Na terenie SPA należy zachować szczególną ostrożność w miejscach występowania mokrych nawierzchni. Gości obowiązuje także bezapelacyjny zakaz biegania po terenie całej strefy Salon & SPA Hotelu Novum. Dzieci przebywające na siłowni wraz z rodzicami (opiekunami) mają bezwzględny zakaz korzystania z dostępnego sprzętu.

18. Zalecany jest natrysk przed Zabiegami Pielęgnacji Ciała i Masażami.

19. Obsługa Salon & SPA Hotelu Novum zastrzega sobie prawo do przerwania zabiegu, jeśli spotka się z zachowaniem Gościa nieadekwatnym do miejsca, w którym się znajduje (molestowanie seksualne, agresja, wulgarny język, itp.).

20. Zalecamy rezerwację usług przynajmniej na kilka dni przez planowanym terminem. W przypadku braku wcześniejszej rezerwacji Gość może skorzystać z usług aktualnie dostępnych. Rezerwacja usługi następuje po sprawdzeniu przez obsługę dostępności terminu.

21. Rezerwacja jest potwierdzona pisemnie lub telefonicznie po podaniu przez Gościa adresu e-mail lub telefonu kontaktowego, na który obsługa SPA dokonuje potwierdzenia. Rezerwacje niepotwierdzone, są anulowane na 24 godziny przed zabiegiem.

22. Zastrzegamy możliwość zamknięcia Strefy Saun w przypadku jej rezerwacji na wyłączność.

23. Istnieje możliwość zakupienia "Zaproszenia" - upominku, do wykorzystania w SPA, w formie kwoty, konkretnego zabiegu, pakietu Day Spa lub pakietu weekendowego- z data ważności 3 miesiące od dnia zakupu. Istnieje możliwość przedłużenia „Zaproszenia” o 1 miesiąc w przypadku zdarzeń losowych uniemożliwiających zrealizowanie wizyty.

24. Osoby naruszające porządek publiczny lub przepisy Regulaminu Salon & SPA Hotelu Novum będą wypraszane z obiektu bez zwrotu poniesionych kosztów wstępu.

25. Zaproszenie przepada i zostaje uznane za zrealizowane w przypadku nie stawienia się na umówiony termin oraz w przypadku nie odwołania jej najpóźniej 24 godziny przed jej rozpoczęciem.

26. W przypadku braku możliwości skorzystania z „Zaproszenia” istnieje możliwość przekazania go innej osobie.

27. Za zniszczenia majątku SPA spowodowane celowym działaniem lub zaniechaniem, ponoszona jest pełna odpowiedzialność finansowa Gościa.

28. Należy zgłaszać obsłudze SPA wszelkie nieprawidłowości i usterki mające wpływ na bezpieczeństwo Gości i eksploatację centrum rekreacyjnego.

29. W trosce o własne bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo innych, należy zastosować się do powyższych reguł. Wszystkie osoby znajdujące się na terenie Salon & SPA Hotelu Novum są zobowiązane do przestrzegania niniejszego Regulaminu, a także Regulaminu poszczególnych pomieszczeń w strefie Saun, siłowni oraz pokojach zabiegowych. Wskazane jest podporządkowanie się sugestiom obsługi Salon & SPA Hotelu Novum. Ewentualne skargi, wnioski i zażalenia należy zgłaszać Kierownikowi Zmiany Sekcji SPA lub na Recepcji Głównej Hotelu Novum.

30. Salon & SPA Hotel Novum zastrzega sobie prawo do zmiany godzin otwarcia oraz grafiku zajęć wynikających z przyczyn technicznych lub innych zdarzeń okolicznościowych. W okresie letnim w związku ze zmniejszonym zainteresowaniem godziny otwarcia saun mogą zostać skrócone.

31. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., informujemy że administratorem danych osobowych jest FUK „DOM-DIT„ s.c., ul. Grunwaldzka 15h, 32-005 Niepołomice, NIP: 683-18-36-247

32. Dane osobowe przetwarzane są w celu rezerwacji zabiegów oraz świadczenia usług Salon & SPA Hotelu Novum, a w przypadku udzielonej zgody również w celach marketingowych.

33. Dane zebrane na potrzeby świadczenia usług Salon & SPA Hotelu Novum będą przetwarzane przez okres określony w przepisach prawa, a w przypadku danych zebranych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez Hotel.

34. W przypadku udzielenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych dodatkowo przysługuje Pani/Panu prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia oraz prawo do bycia zapomnianym. Państwa dane mogą zostać udostępnione lub przekazane następującym kategoriom odbiorców:***
a) firmom świadczącym usługi wsparcia IT dla Hotelu;
b) firmom świadczącym usługi obsługi księgowej;
c) firmom świadczącym obsługę prawną;
d) firmom świadczącym usługi marketingowe dla Hotelu.
W przypadku stwierdzenia że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO). Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie Hotelu, lub za pomocą skrzynki mailowej praca@hotelnovum.pl

Powrót
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij