Pobyt już od 119
Sale konferencyjne

Sale konferencyjne

Hotel Novum*** posiada rozbudowane zaplecze konferencyjne w postaci trzech dużych sal o powierzchni od 140 do 190m2. System ścian przesuwnych zastosowany w salach konferencyjnych pozwala na organizację szkoleń zarówno w mniejszych grupach jak również maksymalnie dla 300 osób.

Dowiedz się więcej »
Restauracja i Bar

Restauracja i Lobby Bar

Hotelowa Restauracja serwuje dla gości potrawy kuchni polskiej oraz włoskiej. W Lobby Barze oprócz bogatej karty alkoholi mogą Państwo znaleźć pyszne amerykańskie przekąski.

Dowiedz się więcej »
Pokoje

Pokoje

Hotel Novum*** posiada 110 miejsc noclegowych w pokojach jedno, dwuosobowych oraz w pokojach typu Studio. Każdy z wygodnie urządzonych pokoi posiada dostęp do bezpłatnego internetu WiFi.

Dowiedz się więcej »
Zobacz więcej »

Medycyna Estetyczna

Medycyna estetyczna

 1. Wypełnienia kwasem hialuronowym - zabieg przeznaczony dla osób pragnących podtrzymać młody wygląd i zachować naturalny wyraz twarzy, polega na uniesieniu i wygładzeniu bruzd i zmarszczek twarzy.
  • cena zabiegów obejmuje konsultację, znieczulenie, zabieg, 1 ml preparatu - Emervel
   • bruzdy nosowo- wargowe - 1200 zł
   • linie marionetki (opadające kąciki ust) - 1200 zł
   • wypełnienie zmarszczek - 1200 zł
   •  
 2. Botoks - dzięki zabiegowi twarz nabiera bardziej łagodnego wyrazu, zmarszczki ulegają wygładzeniu, zachowując naturalny wygląd, wykonywany regularnie pozwala na długotrwałe utrzymanie pożądanych efektów.
 • cena obejmuje konsultację, zabieg i preparat; liczba jednostek dobierana jest indywidualnie podczas konsultacji, zależna od mimiki pacjenta oraz obszaru przeznaczonego do zabiegu
  • 500 zł za 1 okolicę: zmarszczki poziome czoła / zmarszczka pionowa między brwiami/ kurze łapki
  • 900 zł za 2 okolice
  • 1200 zł za 3 okolice

Zabiegi wykonuje Ewa Melnyczuk - lekarz medycyny estetycznej- ukończyła Kierunek Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Podczas studiów brała udział w Programie Erasmus, podczas którego uczęszczała na Maximilian Universität München w Niemczech. Zainteresowania w dziedzinie medycyny estetycznej rozwijała podczas praktyk w Oddziałach Chirurgii Plastycznej w Szkocji i na Tajwanie. Dzięki podróżom włada biegle językiem angielskim i niemieckim. Szkoląc się za granicą wypracowała otwartą i przyjazną postawę w relacjach z Pacjentami. Ukończyła kursy z zakresu medycyny estetycznej w Europejskim Centrum Lekarzy Estetycznych w Warszawie. Systematycznie uzupełnia wiedzę związaną z zagadnieniami Antyagingu i medycyny estetycznej, aby podążać za najnowszymi standardami postępowania.

Konsultacja lekarska: 50 zł - w dniu zabiegu wliczona w cenę zabiegu

Konsultacja kontrolna (około 2 tygodnie po zabiegu) - bezpłatna, jeśli nie wykonujemy nowej procedury.

 

Powrót
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij